Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd.

Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów szafek kuchennych w Chinach,

Jakie są umiejętności zakupu gabinetu?
- Jul 14, 2017 -

Jakie są umiejętności kupna szafy ?

1.Przeglądnij krawędź płyty. Wysokiej jakości krawędź szafki , delikatna i gładka, czuć dobrze, uszczelniająca linia prosta, gładka, drobne złącza. Profesjonalni producenci z maszyną uszczelniającą z krawędzią liniową, po zakończeniu krawędzi, zerwaniem, przycinaniem, fazowaniem, polerowaniem i innymi procesami, aby zapewnić najbardziej dokładny rozmiar. Mały warsztat z powłoką szczotkową, sztuczną pastą uszczelniającą ciśnieniową z nożem tapetowym do wykończenia, ręczną maszyną do polerowania, ponieważ ciśnienie jest nierówne, wiele miejsc nie jest silnych, a także powodować szkodliwe substancje, takie jak formaldehyd lotny w powietrzu.

2. spójrz na dziurkowanie. Meble panelowe są montowane za pomocą trzyczęściowego łącznika, a koordynacja i dokładność położenia otworu wpływa na strukturalną jędrność szafy .

3. spójrz na deskę do krojenia. Deska do krojenia jest pierwszym procesem produkcji szafek. Duże przedsiębiorstwa z wyspecjalizowanymi materiałami elektronicznymi przechodzą przez wielkość przetwarzania wejściowego komputera, wybór materiałów jest sterowany komputerowo precyzyjnie, ale również pewna płyta przetwarzania, stabilny sprzęt, precyzja rozmiaru płyt z bardzo wysokiej tolerancji w mikronach.

4. spójrz na panel drzwi. Panele drzwi są twarzą szafek, a ludzie stoją tak samo ważne. Płyty drzwiowe produkowane przez małe fabryki są podatne na wilgoć i deformację z powodu niewłaściwego traktowania materiału podstawowego i technologii powierzchni.

5. spójrz na cały efekt montażu szafki. Proces produkcji o dowolnym rozmiarze błąd będzie wyświetlany na panelach drzwiowych, małe fabryki produkcji kombinacji szafek, panele drzwi będą wyglądać pęknięcia drzwi nierówne, nierówne luki, są duże i małe.

6. spójrz na prowadnicę szuflady. Chociaż bardzo małe detale, ale jest to ważna część jakości szafy. Ze względu na błędy otworów i rozmiaru powodowane przez błędy dopasowania rozmiaru instalacji suwakowej, powodujące szufladę lub nie gładkie lub luźne, ale także zwracać uwagę na to, czy luka szuflady jest jednolita.


Hangzhou Rebon Szafy Co., Ltd.

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAKS: + 86-571-82998655

E-mail: reboncabinets@chinarebon.com

DODAJ: nr 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Chiny