Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd.

Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów szafek kuchennych w Chinach,

Co to jest gabinet?
- Jul 14, 2017 -

Co to jest szafka?

Szafa jest platformą w kuchni, gdzie przechowywane są naczynia kuchenne i gotowane. Szafka przez szafkę, szafkę, funkcję stołu i wszelkiego rodzaju akcesoria sprzętowe. Szafka jest w większości drewniana i jest to szafka do przechowywania naczyń stołowych, żywności, wina obcego i tak dalej. Ambry używa jasności zazwyczaj wyższej kolokacji kolorów, może sprawić, że meble kuchenne są czyste, wesoła atmosfera, ambry wysokiej jakości piękna.

Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd. jest spółką zależną DE & E Holding Group Co., Ltd, specjalizującą się w produkcji szafek kuchennych w stylu europejskim , oferujących różne materiały drzwiowe, takie jak lakier, MFC, PVC, drzwi z litego drewna i UV. Firma certyfikowana przez ISO9001 i ISO14001 jest również wyróżniona znakiem "China Famous Brand" i "China Top Brand" dzięki stałej i niezawodnej jakości oraz wiodącym udziałom w rynku. Wszystkie maszyny w naszej fabryce są marką Homag lub BIESSE.

Rebon Cabinets szczyci się dostawcami wysokiej jakości produktów stolarskich dla wszystkich wielkości projektów, począwszy od najważniejszych po mniejsze projekty. Nasz asortyment, usługa i wiedza techniczna są niezrównane w branży, a nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Firma Reebre dostarcza szafki do wielu budynków mieszkalnych, a także wiele innych projektów, od 10 do 200 mieszkań / domów w 100 krajach.

Zapewnimy doskonałą obsługę i konkurencyjną cenę dla Ciebie, spodziewamy się stać się Twoim długoterminowym partnerem w Chinach.


Hangzhou Rebon Szafy Co., Ltd.

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAKS: + 86-571-82998655

E-mail: reboncabinets@chinarebon.com

DODAJ: nr 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Chiny