Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd.

Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów szafek kuchennych w Chinach,

Jakie są szafki ochronne z melaminy?
- Jul 22, 2017 -

Jakie są szafki ochronne z desek melaminowych ?

Płyta melaminy jest lekka, odporna na pleśń, odporna na ogień, odporna na wysoką temperaturę, odporna na trzęsienie ziemi, łatwa do czyszczenia i odnawialna. Jest zgodny z ustaloną polityką oszczędzania energii i zmniejszenia zużycia oraz ochrony ekologii, tak więc ludzie w branży nazywają ją również kartą ekologiczną. Oprócz mebli z drewna litego, wszelkiego rodzaju meblami z wysokiej jakości są udział w pokładzie melaminy. Dodanie płyty melaminy w całej szafie na najwyższym poziomie może skutecznie zapobiec zanieczyszczeniu środowiska naturalnego jako konserwującego żywicy formaldehydowej i mocznikowo-formaldehydowej spowodowanej przez inną melaminę, która może zastąpić płytę drewnianą, aluminiową płytę wykonaną z lustra, dużą odporność na ścieranie , Antystatyczne, reliefowe, metalowe wykończenie.

Płyta melaminowa , określana jako "trzy płyty cyjankowe", jest wyłożona płytą wiórową, płytą odporną na wilgoć, płytą pilśniową o średniej gęstości lub twardą płytą pilśniową, a płytę dekoracyjną naciśnięto na gorąco. W procesie produkcyjnym, zazwyczaj poprzez kombinację kilku warstw papieru, ilość zależy od liczby celów.

MDF działa lepiej niż ten ostatni. Wewnętrzna struktura MDF jest równa, siła klejenia jest większa niż płyta goląca, odkształcenie jest niewielkie, gładkość powierzchni jest dobra, a wytrzymałość na paznokcie jest mocna. Dlatego płyta melaminowa z płyty o średniej gęstości jest bardziej trwała i może odtwarzać cechy mebli panelowych przed montażem. Płyta wiórowa jest stosunkowo luźna w strukturze i niższa w kosztach.


Hangzhou Rebon Szafy Co., Ltd.

DODAJ: nr 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Chiny

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAKS: + 86-571-82998655

E-mail: reboncabinets@chinarebon.com