Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd.

Hangzhou Rebon Cabinets Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów szafek kuchennych w Chinach,

Szafki na drewno, jak zresetować? Jakie są środki ostrożności dotyczące szafek na drewno?
- Jul 22, 2017 -

Szafki z litego drewna , Jak zresetować? Jakie są środki ostrożności dotyczące szafek na drewno?

1, zwróć uwagę na czystość konserwacji powierzchni szafki. Szafka z litego drewna pokryta farbą, konserwacja i konserwacja folii jest szczególnie ważna, po uszkodzeniu folii nie tylko wpływa na wygląd powierzchni, a ponadto będzie miała wpływ na wewnętrzną strukturę wyrobu. Więc powinieneś zawsze szufladę czyścić codziennie, czystą miękką ściereczką delikatnie przetrzeć powierzchnię kurzu, od czasu do czasu wycierać suchą wilgotność mokrego jedwabiu rogami bawełny na rogach kurzu wszędzie wycierać czystą, czystą suchą Miękka ściereczka bawełniana może być wytarta do sucha, ale również w suchym opakowaniu z cienką warstwą wysokiej jakości wosku lekkiego, np. Wycierając tę samą skórę delikatnie wytrzeć błyszczącą, a więc nie tylko konserwację drewnianych szafek , ale również zwiększoną . Ale wybór wosku lekkiego musi być ostrożny, nie może używać składu chemicznego ubogich produktów chemicznych.

2, aby uniknąć zadrapania. Nie pozwól, aby urządzenie czyszczące dotknął szafki, zazwyczaj trzeba zwracać uwagę, nie pozwól, aby wyroby z twardego metalu lub innych mebli zderzyły się z bronią, aby chronić powierzchnię nie są uderzeniami.

3, aby uniknąć środowiska mokrego. Lato, takie jak pływ w pomieszczeniu, należy używać cienkiej obudowy z tworzywa sztucznego z odseparowanymi częściami styków gruntu, a części ścianki szafy i ściany utrzymać odległość 0,5-1cm szczeliny.

4, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego. Powinien starać się unikać zewnętrznego słońcu w szafce jako całości lub części długiej ekspozycji, najlepszym miejscem do umieszczenia na słońcu, aby uniknąć ekspozycji w miejscu lub przezroczystych zasłon przedsionkowych oddzielonych od bezpośredniego światła słonecznego. W ten sposób nie wpływają na oświetlenie wewnętrzne, ale również sprawiają, że miękkość pomieszczenia pozwala dodać trochę ciepłej i romantycznej atmosfery, jednocześnie chroniąc szafki wewnątrz pomieszczeń .

5, aby uniknąć alkoholu, benzyny lub innych rozpuszczalników chemicznych, oprócz plam. Powierzchni szafki, takie jak plamy, nie trudno wytrzeć, można delikatnie usunąć plamy ciepłą herbatą, aż woda po lotnych częściach oryginału pokryta trochę wosku, a następnie delikatnie wytrzeć kilka razy, aby utworzyć ochronę film.


Hangzhou Rebon Szafy Co., Ltd.

DODAJ: nr 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Chiny

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAKS: + 86-571-82998655

E-mail: reboncabinets@chinarebon.com